304152-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Undervisning och utbildning – B-körkort 2026
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelB-körkort 2026
BeskrivningB-körkort till gymnasieelever
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 80000000 Undervisning och utbildning
Ytterligare klassificering (cpv): 80410000 Diverse skoltjänster, 80411100 Tjänster för körkortsprov
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001