Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
Ytterligare klassificering (cpv): 38300000 Mätutrustning, 38410000 Mätinstrument, 38420000 Instrument för mätning av flöde, nivå och tryck av vätskor eller gaser, 38430000 Detektions- och analysutrustning, 38500000 Apparater för kontroll och provning, 38900000 Diverse mät- och provinstrument
Leveransplats
Land: Sverige
Var som helst i det aktuella landet
Värde