304237-2024 - Resultat
Sverige – Programvara och informationssystem – Upphandling av medborgarportal Hammarö
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelUpphandling av medborgarportal Hammarö
BeskrivningMedborgarportal
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:94091:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 48810000 Informationssystem