304255-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Konsulttjänster för bygg- och anläggningsarbeten – Konsulter för byggplatsuppföljning till projekt Skandiaporten
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelKonsulter för byggplatsuppföljning till projekt Skandiaporten
BeskrivningSjöfartsverket upphandlar konsultorganisation för byggplatsuppföljning till projekt Skandiaporten
Intern identifierare24-06420
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71530000 Konsulttjänster för bygg- och anläggningsarbeten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000