2. Förfarande
Förfarande
Titel: Däck 2025
Beskrivning: Ramavtal för däckinköp och relaterade tjänster.
Intern identifierare: 2025/1259
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Ytterligare om kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 34351100 Bildäck
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Beskrivning: Däck med tillhörande tjänster.
Intern identifierare: 1712477
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Upphandling Obligatoriska krav
Beskrivning: 2025/1259: Däck 2025
Intern identifierare: 1712479
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Lägsta kostnad
Beskrivning: Lägst kostnad.
Intern identifierare: 1712478