30437-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster – Hållbarhetskonsult och produktion av hållbarhetsredovisning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelHållbarhetskonsult och produktion av hållbarhetsredovisning
BeskrivningStrategiskt/senior konsultstöd på ledningsnivå inom hållbarhetsfrågor och produktion av hållbarhetsredovisning.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:101221:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 71313000 Miljötekniska konsulttjänster, 71317000 Konsulttjänster för skydd mot och kontroll av faror, 79000000 Företagstjänster: lagstiftning, marknadsföring, rådgivning, rekrytering, tryckning och säkerhet, 90700000 Miljötjänster, 71314000 Energi och tillhörande tjänster, 71300000 Ingenjörstjänster