2. Förfarande
Förfarande
Titel: Efterannons KPP-kalkylprogram
Beskrivning: Förnyad konkurrensutsättning via Addas ramavtal Programvaror och molntjänster 2023.
Föregående meddelande: 123456-2024
Intern identifierare: RS2024/1958
Typ av förfarande: Annat förfarande i ett steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 48991000 Kalkylprogram
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000