Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71200000 Arkitekttjänster
Leveransplats
Del av land (NUTS): Västra Götalands län (SE232)
Land: Sverige
Kompletterande information: Uppdrag inom Lidköpings kommun.
Värde