304698-2020 - ÄndringSverige-Söderhamn: Snöröjning
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Löpande takskottning - Söderhamns kommun
Referensnummer: 7949
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
90620000 Snöröjning
II.1.4.
Kort beskrivning
Löpande takskottning på fastigheter inom Söderhamns kommun.