304732-2017 - ResultatSverige-Nacka: Produktion av reklam-, propaganda-, och informationsfilm samt videoproduktion
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Kommunikationskonsulter.
Referensnummer: KFKS 2016/1116
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
92111200 Produktion av reklam-, propaganda-, och informationsfilm samt videoproduktion
II.1.4.
Kort beskrivning
Kommunikationstjänster.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
92111200 Produktion av reklam-, propaganda-, och informationsfilm samt videoproduktion, 79416200 Konsulttjänster för public relations
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen