2. Förfarande
Förfarande
Titel: RFI Bevakningstjänster
Beskrivning: Solna stad önskar en marknadsdialog genom RFI (Request for information) inom bevakningstjänster.
Intern identifierare: KS/2025:151
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79713000 Vakttjänster