304770-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Fordon för avfall och avloppsvatten – 2 stycken Spol & sug insamlingsfordon
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Titel2 stycken Spol & sug insamlingsfordon
BeskrivningUpphandling avseende Luleå miljöresurs behov av 2 stycken spol & sug insamlingfordon.
Intern identifierareKLF 2024/966
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34144500 Fordon för avfall och avloppsvatten
Ytterligare klassificering (cpv): 34144520 Fordon för tömning av septiska tankar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierare2 stycken Spol & sug insamlingsfordon