30480-2025 - Resultat
Sverige – Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar – Anestesi- och intensivvårdsartiklar 2024 SLL510 FSN 2023-0032
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Anestesi- och intensivvårdsartiklar 2024 SLL510 FSN 2023-0032
Beskrivning: Upphandling av anestesi- & intensivvårdsartiklar där 23 olika produktavsnitt ingår:
Föregående meddelande: 383934-2023
Intern identifierare: 23/65
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000