2. Förfarande
Förfarande
Titel: Masspektrometer med förbrukning
Beskrivning: Avser köp av 2 instrument och ett ramavtal om 4 år för förbrukning av reagens.
Intern identifierare: UPPH2025-00136
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: 1. Administrativa föreskrifter
Beskrivning: Avser köp av två (2) Masspektrometrar och fyra (4) års förbrukning till dem.
Intern identifierare: 1701244
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: 2. Kravspecifikation
Beskrivning: Avser köp av två (2) instrument och en avtalstid om 4 år på förbrukning av reagens till dem.
Intern identifierare: 1701245