2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal byggkonstruktör
Beskrivning: Västerviks Bostads AB (Bostadsbolaget). Ramavtal för byggkonstruktörstjänster. ABK 09.
Intern identifierare: 26/12
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71320000 Byggtekniska konstruktionstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000