304862-2022 - ResultatSverige-Vänersborg: Förvaringsskåp
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Arkiv och säker förvaring
Referensnummer: RS 2021-04211
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
44421720 Förvaringsskåp
II.1.4.
Kort beskrivning
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
39131100 Arkivhyllor, 39141100 Skåp och hyllor, 44421600 Värdeförvaringsskåp
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen