304868-2022 - ResultatSverige-Vänersborg: Gånghjälpmedel
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Gånghjälpmedel
Referensnummer: RS 2020-01231
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
33141720 Gånghjälpmedel
II.1.4.
Kort beskrivning
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
33141700 Ortopediska artiklar, 33141710 Kryckor
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen