Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90510000 Avfallshantering
Ytterligare klassificering (cpv): 90513000 Hantering av ofarligt avfall, 90520000 Hantering av radioaktivt, giftigt, medicinskt och farligt avfall, 90524400 Insamling, transport och hantering av sjukhusavfall
Leveransplats
Del av land (NUTS): Västernorrlands län (SE321)
Land: Sverige
Förlängning