Västtrafik inbjuder härmed till anbudslämnande avseende Transporttjänster för utförande av Västtrafiks Anropsstyrda trafik.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 60100000 Vägtransporter, 60112000 Kollektivtrafik på väg, 60120000 Taxitjänster, 60130000 Passagerartransport på väg för särskilda ändamål
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen