See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Reservdelar fordon upp till 3,5 ton
Beskrivning: Bildelar
Intern identifierare: 24-1010-1311-1010-126
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34300000 Delar och tillbehör till fordon och tillhörande motorer
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Mall tjänsteupphandling (ej klar)