304982-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Leksaker – Lek- och hobbymaterial
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelLek- och hobbymaterial
BeskrivningAvtalet omfattar lekmaterial (inne och ute), pedagogiskt lekmaterial, hobbymaterial, barnvagnar, cyklar och småbarnsartiklar.
Intern identifierareKS 2024/449
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 37520000 Leksaker
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelUpphandlingsdokument