2. Förfarande
Förfarande
Titel: Eventstöd vid akademiska högtider, VIP-besök samt konferenser och evenemang
Beskrivning: KTH har ett behov att upphandla eventstöd för akademiska högtider, VIP-besök, prisutdelningar men även konferenser, föreläsningar samt öppethus. Leverantören ska kunna vara ett stöd vid avancerade event som enklare. Leverantören ska ha ett helhetsansvar och projektleda eventet från start till avslut.
Intern identifierare: HS-2025-0049
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79952000 Evenemang
Ytterligare klassificering (cpv): 79950000 Tjänster för organisering av utställningar, mässor och kongresser
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Eventstöd
Beskrivning: KTH har behov av en leverantör som har ett helhetsansvar för eventstöd vid akademiska högtider och evenemang
Intern identifierare: 1587419
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Generell del
Beskrivning: KTH har behov av en leverantör med ett helhetsansvar för eventstöd vid akademiska högtider och evenemang
Intern identifierare: 1587420