305066-2020 - Frivillig förhandsinsynSverige-STENUNGSUND: Larmövervakningstjänster
Meddelande om frivillig förhandsinsyn
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2009/81/EG
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Frivillig förhandsinsyn avseende service- och supportavtal för befintligt trygghetslarm
Referensnummer: 2020-625
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79711000 Larmövervakningstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Frivillig förhandsinsyn avseende service- och supportavtal för befintligt trygghetslarmssystem, se bifogat dokument för vidare beskrivning.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Treårigt service och supportavtal avseende befintligt trygghetslarmsystem. Se bifogat dokument för vidare beskrivning.