2. Förfarande
Förfarande
Titel: Natriumbikarbonat
Beskrivning: Upphandlingen omfattar leverans av Natriumbikarbonat (NaHCO3) till Åkerslundsverket i Ängelholm.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 24313320 Natriumbikarbonat
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:118628:Lot:1