305101-2026 - Resultat
Sverige – Sorteringsfack – Källsorteringsmöbler, ramavtal
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelKällsorteringsmöbler, ramavtal
BeskrivningKällsorteringsmöbler
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 39135100 Sorteringsfack
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:115607:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 39224340 Soptunnor, 44616200 Avfallstunnor