2. Förfarande
Förfarande
Titel: Skol- och Mattransporter 2025
Beskrivning: Upphandlingen omfattar Trollhättans Stad/Serviceförvaltningens samlade behov av skol- och mattransporter av tillagad mat och övriga livsmedel.
Intern identifierare: 2025/395
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 55521200 Måltidsleveranser
Ytterligare klassificering (cpv): 60100000 Vägtransporter, 63712000 Kringtjänster för vägtransporter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000