305228-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Magnetismmätare – Multichannel SQUID Electronics
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelMultichannel SQUID Electronics
BeskrivningProcurement for a dc SQUID Electronics system with a minimum of 108 channels.
Intern identifierareSU-402-0010-26
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 38553000 Magnetismmätare
Ytterligare klassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas), 38550000 Mätare
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
BeskrivningPresent procurement is for a dc SQUID Electronics system with a minimum of 108 channels.
Intern identifierareMultichannel SQUID Electronics