2. Förfarande
Förfarande
Titel: Dynamiskt inköpssystem, DIS, Utrustning till tvätthallar
Beskrivning: Polismyndigheten inbjuder leverantörer att deltaga i myndighetens dynamiska inköpssystem, DIS, avseende inköp av utrustning till tvätthallar i myndighetens garage.
Intern identifierare: A228.333/2025
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 42000000 Industrimaskiner
Ytterligare klassificering (cpv): 42710000 Textilmaskiner, 42716000 Tvätt-, kemtvätts- och torkmaskiner, 50000000 Reparation och underhåll, 50110000 Reparations- och underhållstjänster av motorfordon och tillhörande utrustning, 50112300 Biltvätt och liknande tjänster, 51000000 Installation (utom programvara), 51540000 Installation av maskiner och utrustning för speciella ändamål, 51543400 Installation av tvätt-, kemtvätts- och torkmaskiner
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Dynamiskt inköpssystem, DIS, Utrustning till tvätthallar