2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling avseende Engångstråg till Måltidsservice
Beskrivning: Denna upphandling utgör en ramavtalsupphandling och omfattar engångstråg till Södersjukhusets Måltidsservice.
Intern identifierare: SÖS 2024-1722
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44617000 Lådor
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000