See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal elarbeten
Beskrivning: Upphandlingen består av löpande och planerade el-arbeten samt fastighetsautomation, larm, passage, tele- och dataarbeten.
Föregående meddelande: 584300-2023
Intern identifierare: 23/7
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: ja
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000