305376-2021 - ResultatSverige-Höganäs: Kraftförsörjningstransformatorer
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Höganäs Energi AB Inköp av nya transformatorer till Smedstorp Tilldelning
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
31174000 Kraftförsörjningstransformatorer
II.1.4.
Kort beskrivning
Höganäs Energi AB Inköp av nya transformatorer till Smedstorp
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen