Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 77000000 Jordbruks-, skogsbruks-, trädgårds-, vattenbruks- och biodlingstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 77400000 Zoologiska tjänster, 77500000 Boskapsskötsel, 77600000 Jakttjänster
Leveransplats
Del av land (NUTS): Västra Götalands län (SE232)
Land: Sverige
Värde