305483-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas) – Phase 2 in the assembly of a complete PEMFC System Research Testbench
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelPhase 2 in the assembly of a complete PEMFC System Research Testbench
BeskrivningDual-temperature high precision PEM fuel cell testbench system with associated hardware & support
Intern identifierareC 2025-0079
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
Ytterligare klassificering (cpv): 09000000 Petroleumprodukter, bränsle, elektricitet och andra energikällor
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelGeneral requirements
Intern identifierare1886964-0
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelTenderer's suitability
Intern identifierare1886965-1