305590-2019 - ÄndringSverige-Göteborg: Lås
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Lås m.m. varor och tjänster
Referensnummer: 274/18
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
44521100 Lås
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av lås och relaterade tjänster. Säkerhetstekniska system och hänglås ingår ej.