305624-2021 - ResultatSverige-Sandviken: Förvaringsskåp
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Digitala läkemedelsskåp
Referensnummer: KS2021/76
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
39141300 Förvaringsskåp
II.1.4.
Kort beskrivning
Digitala läkemedelsskåp för omsorgen på särskilda boenden och hemtjänsten.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
33192000 Möbler för sjukvårdsändamål, 39122100 Skåp, 39141300 Förvaringsskåp
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen