305629-2019 - ÄndringSverige-Karlstad: Motorfordon
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Vehicles for CSDP Warehouse
Referensnummer: 19/73
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
34100000 Motorfordon
II.1.4.
Kort beskrivning
Procurement of Framework Agreement for vehicles to CSDP Warehouse.