2. Förfarande
Förfarande
Titel: Färsk fisk och färskt kött, råvaror
Beskrivning: Färsk fisk och färskt kött, råvara - samordnad
Intern identifierare: KS/2024/0350/059
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 03310000 Fisk, skaldjur och akvatiska produkter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generella krav på leverantören
Beskrivning: Färskvara
Intern identifierare: 1593839
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Färsk fisk
Beskrivning: färsk fisk råvara
Intern identifierare: 1707410
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Färskt kött
Beskrivning: färskt kött råvara
Intern identifierare: 1593840
Huvudklassificering (cpv): 15100000 Animaliska livsmedel, kött och köttprodukter