Ytterligare upplysningar kan erhållas från ovannämnda adress
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Frivillig förhandsinsyn: Tillbehör och reservdelar till personlyftar
Referensnummer: SLSO 20-1371
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 33196200 Hjälpmedel för funktionshindrade personer
II.1.4.
Kort beskrivning
SLSO avser med denna frivilliga förhandsinsyn meddela SLSO:s avsikt att teckna avtal avseende tillbehör och reservdelar till personlyftar genom förhandlat förfarande utan föregående annonsering.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen