Syftet med denna RFI är att inför en planerad upphandling av ett spårbarhetssystem för sterila produkter och implantat till Akademiska sjukhuset och lasarettet i Enköping skaffa oss större förståelse kring funktion och uppbyggnad av de system som finns på marknaden.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 33100000 Medicinsk utrustning, 48814000 Medicinska informationssystem
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen