305675-2019 - PlaneringSverige-Alvesta: Bokbussar
Förhandsmeddelande
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Biblioteksfordon RFI
Referensnummer: 19/78
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
34144760 Bokbussar
II.1.4.
Kort beskrivning
RFI inför upphandling av Biblioteksfordon
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
34121000 Bussar
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
RFI För biblioteksfordon