2. Förfarande
Förfarande
Titel: Service och underhåll av fjärrkylmaskiner
Beskrivning: Upphandling av servicetjänster till Tekniska verkens fjärrkylningsanläggningar.
Intern identifierare: 24/222
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50730000 Reparation och underhåll av kylargrupper
Ytterligare klassificering (cpv): 42500000 Kyl- och ventilationsutrustning, 42513000 Kyl- och frysutrustning, 50530000 Reparation och underhåll av maskiner
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000