Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 98351110 Tjänster utförda av parkeringsvakter
Ytterligare klassificering (cpv): 50118110 Bortforsling av fordon, 98351000 Parkeringsförvaltning
Leveransplats
Del av land (NUTS): Västra Götalands län (SE232)
Land: Sverige
Värde