305781-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Reparation och underhåll av mät-, test- och kontrollapparater – Kalibrering av instrumentteknik
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelKalibrering av instrumentteknik
BeskrivningUpphandlingen omfattar förebyggande och avhjälpande kalibrering av Beställarens instrumentteknik så som flödesgivare och tryckgivare.
Intern identifierare25/127
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 50410000 Reparation och underhåll av mät-, test- och kontrollapparater
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
BeskrivningUpphandlingen omfattar förebyggande och avhjälpande kalibrering av instrumentteknik så som flödesgivare och tryckgivare.
Intern identifierare1715159
Ytterligare klassificering (cpv): 50411000 Reparation och underhåll av mätapparater, 50413000 Reparation och underhåll av kontrollapparater
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelDel 1
BeskrivningSe upphandlingens strukturerade dokument
Intern identifierare1715224