2. Förfarande
Förfarande
Titel: Service och reparation av arbetsmaskiner
Beskrivning: Laholms kommun och dess bolag har behov av att upphandla service och reparation av arbetsmaskiner, såsom traktorer, redskapsbärare och traktorgrävare.
Intern identifierare: Samhällsbyggnadsnämnden 2025-323
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50100000 Reparation, underhåll och tillhörande tjänster för fordon och liknande utrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll, 50530000 Reparation och underhåll av maskiner
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000