2. Förfarande
Förfarande
Titel: Affärscoach, Climatetech & Energy
Beskrivning: Upphandlingen omfattar ingående av ett ramavtal med en leverantör för en dedikerad namngiven Konsult som ska agera affärscoach inom grön teknik, klimat- och energisektorn.
Intern identifierare: 26/20
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79998000 Coachning
Ytterligare klassificering (cpv): 71300000 Ingenjörstjänster, 71314000 Energi och tillhörande tjänster, 79000000 Företagstjänster: lagstiftning, marknadsföring, rådgivning, rekrytering, tryckning och säkerhet, 79900000 Diverse företags- och övriga tjänster, 79990000 Diverse företagstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000