305987-2021 - ÄndringSverige-Uppsala: Motorfordon
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Lastbil till ledningsnät
Referensnummer: 2020-0238
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
34100000 Motorfordon
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av en tung gasdriven lastbil till ledningsnätsektionen med Uppsala Vattens grafiska profil.