306005-2022 - ÄndringSverige-Skoghall: Tekniska konstruktionstjänster för maskintekniska och elektriska installationer i byggnader
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Konsulter inom el, tele, larm och passagesystem
Referensnummer: KS 2022/83
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
71321000 Tekniska konstruktionstjänster för maskintekniska och elektriska installationer i byggnader
II.1.4.
Kort beskrivning
Konsulter inom el (hög- och lågspänning) samt telekommunikationsområdet för utredning, projektering och besiktning.