Text som ska rättas i ursprungsmeddelandet
Avsnitt nummer: II.1.1
Plats där texten ska ändras:
Benämning på upphandlingen
I stället för:
Kompetens inom tjänste-/servicedesign
Ska det stå:
DIS Kompetens inom tjänste-/servicedesign
2. Konceptuellt arbete med iterationer med och mot användare/medborgare/intressenter/projektgrupp.
5. Framtagande av prototyp för tjänst samt genomförande och analys av användartester.