2. Förfarande
Förfarande
Titel: Försäkringsupphandling Beställarstyrd Projektförsäkring för Partillebo AB
Beskrivning: Försäkringsupphandling av Beställarstyrd Projektförsäkring för Partillebo AB avseende Simhallskvarteret
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 66513200 Allriskförsäkringar för byggsektorn
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Försäkringsupphandling Beställarstyrd Projektförsäkring för Partillebo AB