306224-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Anläggningsarbete – Svets- och smidesarbeten
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Byggentreprenader
2. Förfarande
Förfarande
TitelSvets- och smidesarbeten
BeskrivningStenungsunds kommun bjuder in intresserade leverantörer till anbudsgivning i rubricerad upphandling. Upphandlingens omfattning framgår av upphandlingsdokumentet i sin helhet.
Intern identifierare2025-532
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artByggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
Ytterligare klassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000